Historie komentářů - Aktuálně

z IP 213.19.59.*** | 21.12.2014 20:34
Hezké stránky :-)

z IP 90.180.141.*** | 24.12.2014 06:14
Ahoj, stránky se Vám povedli :-) Jinak přeji pěkné vánoční svátky a vše nej, nej v roce 2015.

z IP 213.19.28.*** | 28.12.2014 20:47
Děkujeme pane Klapálek, Vám též pohodové svátky a do Nového roku hodně štěstí a zdraví. Drmolová Ivana :-)

z IP 85.70.90.*** | 14.1.2015 09:03
zajima mě jestli už byl zvoleny hospodař nebo jaky je navrh děkuji

z IP 213.19.28.*** | 14.1.2015 11:18
Dobrý den, pane Slávku. Nového hospodáře ,,zatím" nemáme.  Věřím, že se v nejbližší době vše vyřeší ke spokojenosti všem. S pozdravem Ivana Drmolová :-)

z IP 213.19.59.*** | 29.1.2015 19:41
Dobrý večer, myslím si, že by bylo při nejmenším vhodné, ne-li přímo žádoucí, aby byla rybářská veřejnost informována ze strany výboru MO ČRS Svitavy, o dalším postupu ve věci rybářského hospodáře pro revír Rosnička 451776, na kterém hospodaří MO ČRS Svitavy. Vzhledem k tomu, že dnem 23.1. 2015 skončilo moje funkční období co by hospodáře, měl by výbor MO ČRS Svitavy informovat rybářskou veřejnost o dalším vývoji situace a to včetně uveřejnění jména nového hospodáře a jeho postavení vůči organizaci a to včetně funkčního rozsahu jeho pravomocí.

z IP 213.19.28.*** | 29.1.2015 21:21
Ahoj Marti, prozatím Ti, Vám, musí stačit zápis z výborové schůze, kde je uvedeno následující. Předseda uvedl kandidáta na hospodáře MO. Jedná se o Jana Šimůnka z Opatovce (23). Je absolventem Střední rybářské a vodohospodářské školy Jakuba Krčína-nyní studuje vys.školu vodohospodářskou.
Předběžně odsouhlasen Ing.Fukou (Krajský úřad Pardubice). Projde-li
úspěšně registrací na KÚ bude přijat za člena MO. Prozatím nebude členem výboru. Funkci
bude vykonávat bezplatně.
Až projde registrací, budeme informovat. Ivana :-)

z IP 213.19.59.*** | 30.1.2015 17:01
Děkuji za odpověď.

z IP 213.19.59.*** | 3.2.2015 20:19
Dobrý večer, ačkoli vím, že tento můj příspěvek bude pro nezúčastněné na první pohled vypadat jako "prudění", musím se přeci jen zeptat. Je hlavní činností naší MO Svitavy " Wild Carp CUP" a "Rgionální turnaj", který mimo jiné byl ve svém prapočátku "trnem v oku" většině členů výboru a revizní komise MO Svitavy, hlavní činností naší organizace, že si zaslouží první dvě místa v seznamu odkazů na hlavní stránce místní organizace ????????? Vadí to snad jen mě a nebo je to všem ostatním jedno, co a jak se děje v naší organizaci, jak se k nám chová výbor a jak se vedou oficiální stránky místní organizace ????? 
Děkuji za odpověď.

z IP 213.19.94.*** | www.mocrs-svitavy.cz | 3.2.2015 22:53
Dobrý večer,
jsou věci, na které se nereaguje, a jsou věci, na které se reagovat musí. Příspěvek Martina Konečného patří do druhé kategorie. Pro nezúčastněné je nutné nejprve osvětlit, jak tyto stránky vznikaly.
Předchozí stránky, na kterých byly prezentovány informace o dění ve svitavské MO, byly provozovány  a spravovány Pepou Bubníkem. Po volebních členských schůzích byly (tuším, že koncem listopadu 2014), "vypnuty". Nějakou dobu tam bylo zveřejněno odůvodnění, proč se Pepa k tomuto kroku rozhodl a zároveň tam bylo info o tom, že stránky byly jeho majetkem, nikoliv majetkem MO. Pepovy stránky, které tedy zároveň pár let sloužily jako zdroj informací o dění v MO Svitavy, byly smazány v podstatě ze dne na den, bez předchozího upozornění kohokoliv z nově zvoleného výboru a bez ohledu na ostatní členy MO. Pokud mám v tomto ohledu špatné informace, rád se nechám opravit.
Po tomto kroku se řešilo, co se stránkami. K informování členů MO rozhodně nemohly sloužit jen nástěnky na Rosničce a na svitavském náměstí. Proto bylo rozhodnuto, že se zřídí nové stránky, které již budou majetkem MO, aby se situace popsaná výše nemohla opakovat (další informace jsou uvedeny v aktualitě ze dne 21.12.2014).
Nové stránky musely být vytvořeny velmi rychle (termín pro přihlašování na CarpCup + zveřejnění propozicí, informace o prodeji známek a povolenek a další). Pepa Bubník nám poskytl v podstatě jen úvodní povídání o organizaci (stránka "O nás") a obrázek s mapou rybníka. Veškerý další obsah byl tvořen "na koleni" ve velmi krátké době. Pořadí článků, příspěvků a informací v menu rozhodně neodráží priority MO, ale to, jak "šel čas" a jak se scházely informace od lidí, kteří byly za tyto informace zodpovědní.
Mám pocit, že se zde uměle vytváří jakési "spiknutí zednářů". Pokud má kdokoliv z našich členů pocit, že na stránkách by mělo být něco jinak, může dát podnět (mail) nebo, je-li tento člen zároveň členem výboru, může tento podnět vznést přímo na výborové schůzi a ihned to projednat s těmi, kdo jsou v dané věci kompetentní.
Informace, které mají z pohledu MO prioritu (tedy měly by se ke členům dostat co nejdříve) jsou zveřejňovány na stránce "Aktuální informace" formou novinek a tato stránka je nastavena jako stránka domovská. Levé i horní menu je pevně dané a je viditelné bez ohledu na zobrazovanou stránku. Jestli se nemýlím, podobný koncept uplatňují další stovky webů různého zaměření a svého času se toho držel i Pepa Bubník.
A když už jsem u Pepy a předchozích stránek: v roce 2012 bylo menu na stránkách "http://www.rybar-sy.estranky.cz/" řazeno takto:
- Úvod 
- RYBÁŘSKÝ TÝDENÍK 
- Rozpis učastníků na RT, výsledky závodů 
- Pravidla a podmínky Regionálního turnaje v rybolovu – II. ročník 
- Závody a akce na Rosničce 2012 
- Něco z historie vzniku rybníka Rosnička a okolí 
- Mapa rybníka 
- BAZAR 
- Doporučená četba 
- Ceník povolenek na Rosničce

V tomto menu bych taky mohl stěží hledat priority MO... V roce 2014 byl např. CarpCup v menu nějakou dobu na prvním místě. Ano, Pepa menu upravoval podle aktuální situace, nicméně naší snahou je vytvořit pevnou kostru, abychom nevytvářeli zmatek. A znovu opakuji, s ohledem na podmínky, za jakých stránky a jejich obsah vznikaly, lze říci, že jsme stále ještě ve výstavbě a nic není definitivní. Má-li kdokoliv konstruktivní připomínku, nechť ji "dá do placu".
Trocha tolerance, ohleduplnosti a kolegiality by neškodila. Ani Řím nebyl postaven za den.
Z. Ryšavý, správce stránek

z IP 213.19.59.*** | 10.2.2015 19:19
I zde musím reagovat na poslední příspěvek. Nic si neberu osobně, ale mám potřebu věci uvádět na pravou míru. Zdeňku, plně souhlasím s Tvým prohlášením, že "K informování členů MO rozhodně nemohly sloužit jen nástěnky na Rosničce a na svitavském náměstí". Z tohoto důvodu jsem dlouhou dobu usiloval, co by člen někdejšího výboru MO, o zřízení internetových stránek. Narážel jsem na nezájem a nevoli, "staronově" zvolených, čelných členů výboru, kteří neměli potřebu informovat členskou základnu a zřizovat webové stránky se rčením, "dělám to už dvacet pět let a pravda nikoho nezajímá". To, že se stárnky rozběhly, byla bez jakéhokoli "ohřívání polívčičiky" jen a jen moje zásluha a prakticky je dal do chodu Petr Velfl, díky jemu. Ať si myslí každý co chce, ale je to tak. A ti stejní lidé, kteří o stránkách nechtěli před pár lety ani slyšet, se dnes chvástají tím, jak se dělají webové stránky organizace? Nevím jak členská veřejnost, ale já sám moc dobře vím, kdo stojí za tím, že vše, co se v organizaci děje, se děje jen díky snaze a soucitu, zanedbatelné části výboru naší organizace. Přeji této části výboru mnoho pevných nervů a sil, do dalších let, v jejich volebním období.

z IP 213.19.59.*** | 20.2.2015 18:33
Dobrý večer, delší dobu jsem zde nebyl, ale vyjádření (nevím koho, zda výboru či hospodáře) z 5.2. 2015 týkající se lovu na Retenční nádrži mne opět lehce "nadzvedlo" ze židle.

Jen pro pořádek, pokud se loví v rybníkářství, tak podmínky stanovuje, na rozdíl od rybářského revíru, rybníkář. Tedy rybníkář určí (tak, jak stanoví zákon o rybářství), zda se loví na dírkách, pokud získal pro tento ov výjimku, nebo lovem přívlačí či muškařením a toto sdělí lovícímu v době, kdy předává (prodává) pověření k lovu a ne, že svoji zákonnou povinnost, přenese na lovícího stylem, "Před koupí pověření k lovu je každý povinen se seznámit se stavem hladiny retenční nádrže – pokud je zamrzlá, ale ne natolik, aby se dalo chytat na dírky, tak nelze slabý led rozbíjet, aby dotyčný mohl vláčet či muškařit." Tak to zákon neříká, zákon jasně stanoví, jak se má chovat uživatel rybářského revíru a jak rybníkář.

Podle mne, tento způsob informování veřenosti hovoří jasně o tom, že ten, kdo tyto informace zveřejňuje, vůbec neví, o čem hovoří a neví, jaká má práva a povinnosti jako rybníkář a jako ten, kdo umožňuje jinému právo lovu, na rybochovném zařízení, které provozuje. Tolik můj názor, má někdo jiný názor, rád se přiučím.

z IP 86.61.178.*** | 1.3.2015 19:08
Dobrý večer
Máme už schváleného nového hospodáře? Pokud ano kdy se of. ujme funkce?
Díky za odpověď. Pepa