Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 24. 6. 2023


 
 
 
 
 
 
 

Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 1. 7. 2017


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 2. 7. 2016

V sobotu dne 2. 7. 2016 se na rybníku Rosnička ve Svitavách odehrálo třetí dějství šestého ročníku regionálního turnaje v rybolovu. Rybám se protentokrát docela chtělo, koneckonců bylo těsně po nasazení 10 q kapra a od středy byla zavřená voda. Dnes si opravdu zachytal každý. Počasí nám také přálo, bez dešťových kapek jsme si užívali až do vyhlášení výsledků (ale potom jsme si těch kapek užili až až).

Svitavští rybáři brali "bednu" - třetí místo. Na první místo se po přestávce z druhého kola vrátili rybáři z Lanškrouna, druhé místo tentokrát patří Jimramovu.

Nejdelší rybu ulovil Tomáš Otradovský z MO Lanškroun a to amura s mírou 71 cm. Nejúspěšnější rybář byl opět z Lanškrouna a stal se jím Luboš Vávra s celkovým počtem 1149 bodů (37 kusů). Celkem se ulovilo 394 kusů ryb (12957 cm). Kompletní výsledky najdete v tomto dokumentu.

Naši MO reprezentovali pánové Robert Drmola (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďa Velfl, Jirka Bryška, Milan Hřebíček, Míra Vrbas a Franta Kyselý.

Děkujeme všem sponzorům za věcné ceny, všem závodníkům za dobrou náladu a předvedené výkony a hlavně realizačnímu týmu, který se staral o ukojení hladu a žízně všech, kteří se na dnešním závodu podíleli a účastnili.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 4. 7. 2015

V sobotu dne 4. 7. 2015 se na rybníku domácí vodě na Rosničce uskutečnilo třetí kolo letošního ročníku regionálního turnaje v rybolovu. Organizaci měla na starosti svitavská MO. Domácí bohužel i přes mohutnou podporu přihlížejících skončili na šestém místě. Opět jsme chytali na třetím úseku, ten je pro nás asi zakletý smile. V příštím kole v Jimramově se ale určitě polepšíme.

Klání za velkého vedra nakonec vyhrála MO Jimramov (1344 bodů), která za sebou nechala soupeře z Lanškrouna (1243 bodů) a z Litomyšle (895 bodů).

Nejdelší rybu ulovil Miloslav Frank, a to úhoře o délce 65 cm. Nejúspěšnějším rybářem byl se ziskem 473 bodů Luboš Vávra z MO Lanškroun.

Reprezentovali nás Zdeněk Ryšavý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Petr Hynek, Jiří Bryška, František Kyselý a Miroslav Vrbas.

Při závodech se ulovilo celkem 165 ks ryb o celkové délce 5189 cm. Kompletní výsledky naleznete zde.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 5. 7. 2014

Krásné třetí místo smile