2018 (VIII. ročník)

Sponzoři svitavského týmu v roce 2018:

  • Vladimír Velfl - rybářské potřeby (http://www.rybarskepotreby-sy.cz) - hlavní dopravce svitavského týmu
  • Tauer elektro - český prodejce elektrospotřebičů

Taeur-elektro_2017

  • Krmiva Hulín - český výrobce návnad a nástrah pro sportovní rybolov a krmiv pro zájmové chovy

Logo-hulin

  • Hana Švihelová Technická konfekce- folie E.Z.O.P. - http://www.folie-ezop.cz/
  • ZZN Svitavy - Obchod s rostlinnými komoditami včetně odbytu do zahraničí; skladování komodit v silech o kapacitě 51 000 t; laboratorní rozbory a ošetření zrnin, luštěnin a olejnin; výroba krmných směsí pro prasata, nosnice, brojlery, králíky a speciální směsi pro ryby; distribuce a aplikace agrochemie: herbicidy, fungicidy, hnojiva, …; kompletní sortiment osiv (více informací na http://www.zznsy.cz/)
  • Svitavský pivovárek Na Kopečku (Radiměřská 5a, 568 02 Svitavy, tel. 724 691 987, e-mail:info@pivovareknakopecku.cz)
  • František Zedník - modelárna, truhlárna, sušení dřeva, Hlavní 72, 568 02 Svitavy (fzednik@seznam.cz, tel. 461 542 520, 777 108 595)
  • DATOP s. r. o. - http://www.datop.cz/
  • Martin Šisler - ochrana a renovace autolaků nano technologií (tel. 776 265 859)
  • Zdeněk a Michal Kinclovi - veškeré služby v lesnictví a zemědělství, Javorník 52 (tel. 731 266 757, 737 647 464)
  • Město Svitavy
  • Restaurace "Na Rychtě", Janov
  • Solida Česka Třebová - https://www.solida.cz/
  • Mikado.cz
  • paní Darina Bulvová
  • Mika, a. s., Česká Třebová - www.mikact.cz
  • Iveco Czech Republic a. s. Vysoké Mýto
  • Realitní kancelář STING


Průběžné pořadí regionálního turnaje 2018:

Místní organizace 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo Celkem Pořadí
Bystřice nad Pernštějnem 2 5 5 5 4   21 4
Česká Třebová 5 4 3 3 3   18 3
Jimramov 4 2 1 2 1   10 2
Lanškroun 1 1 4 1 2   9 1
Litomyšl 3 6 6 4 5   24 6
Svitavy 6 3 2 6 6   23 5

Rozpis kol regionálního turnaje 2018:

12. 5. 1. kolo - MO Litomyšl VN Kamenné Sedliště – Budislav Výsledky
2. 6. 2. kolo - MO Jimramov rybník Jimramov Výsledky
30. 6. 3. kolo - MO Svitavy rybník Rosnička Výsledky
4. 8. 4. kolo - MO Lanškroun rybník Krátký Výsledky
25. 8. 5. kolo - MO Bystřice nad Pernštejnem rybník Argentina Výsledky
15. 9. 6. kolo - MO Česká Třebová rybník Pařezák Výsledky

Naši organizaci v letošním ročníku regionálního turnaje reprezentují tito kolegové (rozpis zástupců pro jednotlivá kola bude upřesňován):

  • Petr Ficek
  • Robert Drmola
  • Vladimír Velfl
  • Miroslav Vrbas
  • Jiří Bryška
  • Petr Hynek
  • František Kyselý
  • Milan Hřebíček

V prvním kole RT (12. 5. 2018) na nádrži Kamenné Sedliště - Budislav reprezentovali MO Svitavy tito závodníci: Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Jirka Bryška, Vladimír Velfl, Milan Hřebíček, Miroslav Vrbas a Petr Ficek

V Jimramově na druhém kole RT (2. 6. 2018) vedl Svitavy Fanda Kyselý a chytali Vláďa Velfl, Petr Ficek,  Míra Vrbas, Milan Hřebíček a Jirka Bryška.

Na domácí vodě v rámci třetího kola RT (30. 6. 2018) Svitavy reprezentovali Fanda Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), a lovci Vláďa Velfl, Míra Vrbas, Milan Hřebíček, Jirka Bryška a Robert Drmola.

V posledním, šestém kole v České Třebové, budou svitavské rybáře zastupovat tito závodníci: Fanda Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), lovci Vláďa Velfl, Míra Vrbas, Milan Hřebíček, Jirka Bryška, a Petr Ficek.

Pravidla VIII. ročníku regionálního turnaje v rybolovu v PDF formátu jsou ke stažení zde.

2017 (VII. ročník)

Sponzoři svitavského týmu v roce 2017:

  • Vladimír Velfl - rybářské potřeby (http://www.rybarskepotreby-sy.cz) - hlavní dopravce svitavského týmu
  • Tauer elektro - český prodejce elektrospotřebičů

Taeur-elektro_2017

  • Krmiva Hulínčeský výrobce návnad a nástrah pro sportovní rybolov a krmiv pro zájmové chovy

Logo-hulin

  • Hana Švihelová Technická konfekce- folie E.Z.O.P. - http://www.folie-ezop.cz/
  • ZZN Svitavy - Obchod s rostlinnými komoditami včetně odbytu do zahraničí; skladování komodit v silech o kapacitě 51 000 t; laboratorní rozbory a ošetření zrnin, luštěnin a olejnin; výroba krmných směsí pro prasata, nosnice, brojlery, králíky a speciální směsi pro ryby; distribuce a aplikace agrochemie: herbicidy, fungicidy, hnojiva, …; kompletní sortiment osiv (více informací na http://www.zznsy.cz/)
  • Svitavský pivovárek Na Kopečku (Radiměřská 5a, 568 02 Svitavy, tel. 724 691 987, e-mail:info@pivovareknakopecku.cz)
  • František Zedník - modelárna, truhlárna, sušení dřeva, Hlavní 72, 568 02 Svitavy (fzednik@seznam.cz, tel. 461 542 520, 777 108 595)
  • DATOP s. r. o. - http://www.datop.cz/
  • Martin Šisler - ochrana a renovace autolaků nano technologií (tel. 776 265 859)
  • Zdeněk a Michal Kinclovi - veškeré služby v lesnictví a zemědělství, Javorník 52 (tel. 731 266 757, 737 647 464)
  • Město Svitavy


Průběžné pořadí regionálního turnaje 2017:

Místní organizace 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo Celkem Pořadí
Bystřice nad Pernštějnem 3 6 4 1 5 2 21 3
Česká Třebová 6 2 5 6 3 5 27 6
Jimramov 4 4 2 3 2 3 18 2
Lanškroun 1 3 1 4 1 1 11 1
Litomyšl 2 5 3 2 6 6 24 4
Svitavy 5 1 6 5 4 4 25 5

Rozpis kol regionálního turnaje 2017:

13. 5. 1. kolo - MO Litomyšl VN Kamenné Sedliště – Budislav Výsledky
3. 6. 2. kolo - MO Lanškroun rybník Krátký Výsledky
1. 7. 3. kolo - MO Svitavy rybník Rosnička Výsledky
5. 8. 4. kolo - MO Jimramov rybník Jimramov Výsledky
26. 8. 5. kolo - MO Bystřice nad Pernštejnem rybník Skalský Výsledky
16. 9. 6. kolo - MO Česká Třebová rybník Pařezák Výsledky

Naši organizaci v letošním ročníku regionálního turnaje reprezentují tito kolegové (rozpis zástupců pro jednotlivá kola bude upřesňován):

  • Petr Ficek
  • Robert Drmola
  • Vladimír Velfl
  • Miroslav Vrbas
  • Jiří Bryška
  • Petr Hynek
  • František Kyselý
  • Milan Hřebíček

V prvním kole RT (13. 5. 2017) na nádrži Kamenné Sedliště - Budislav reprezentovali MO Svitavy tito závodníci: Jirka Bryška (vedoucí týmu, rozhodčí), Petr Hynek, Robert Drmola, Vladimír Velfl, Miroslav Vrbas a Petr Ficek

Ve druhém kole (3. 6. 2017) na rybníku Krátký v Lanškrouně byla MO Svitavy zastoupena Fandou Kyselým (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďou Velflem, Mírou Vrbasem, Milanem Hřebíčkem, Jirkou Bryškou a Petrem Fickem.

Ve třetím kole (1. 7. 2017) na domácí vodě na rybníku Rosnička hájili svitavské barvy Fanda Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Jirka Bryška, Míra Vrbas, Vláďa Velfl, Milan Hřebíček a Petr Hynek.

Čtvrté kolo (5. 8. 2017) odchytali svitaváci v tomto složení: Robert Drmola (vedoucí, rozhodčí), Vláďa Velfl, Petr Ficek, Petr Hynek, Fanda Kyselý a Jirka Bryška.

V pátém kole na rybníku Skalský v Bystřici (26. 8. 2017) reprezentovali MO Svitavy tito závodníci: Martin Šisler (vedoucí, rozhodčí), Vláďa Velfl, Fanda Kyselý, Milan Hřebíček, Jirka Bryška a Petr Ficek.

Pravidla VII. ročníku regionálního turnaje v rybolovu v PDF formátu jsou ke stažení zde.

2016 (VI. ročník)

Sponzoři svitavského týmu v roce 2016:

  • Vladimír Velfl - rybářské potřeby (http://www.rybarskepotreby-sy.cz) - hlavní dopravce svitavského týmu
  • Josef Doskočil - zednictví, Čistá 16, 569 56 ČISTÁ U LITOMYŠLE (doskocil.josef@seznam.cz, tel. 605 741 207)
  • Zdeněk a Michal Kinclovi - veškeré služby v lesnictví a zemědělství, Javorník 52 (tel. 731 266 757, 737 647 464)
  • František Zedník - modelárna, truhlárna, sušení dřeva, Hlavní 72, 568 02  Svitavy (fzednik@seznam.cz, tel. 461 542 520, 777 108 595)
  • Martin Šisler - ochrana a renovace autolaků nano technologií (tel. 776 265 859)
  • Svitavský pivovárek Na Kopečku (Radiměřská 5a, 568 02  Svitavy, tel. 724 691 987, e-mail: info@pivovareknakopecku.cz)
  • ZZN Svitavy - Obchod s rostlinnými komoditami včetně odbytu do zahraničí; skladování komodit v silech o kapacitě 51 000 t; laboratorní rozbory a ošetření zrnin, luštěnin a olejnin; výroba krmných směsí pro prasata, nosnice, brojlery, králíky a speciální směsi pro ryby; distribuce a aplikace agrochemie: herbicidy, fungicidy, hnojiva, …; kompletní sortiment osiv (více informací na http://www.zznsy.cz/)
  • Petr Beneš - zemní práce (tel. 775 333 055)
  • Darina Bulvová, Michal Kučera
  • společnost Tauer Elektro, a. s. a její e-shop TEshop

Tauer-elektro

Te_shop

  • Realitní kancelář STING

  • Město Svitavy - evropské město sportu 2015

Svitavy_760

 

 

 

Regionalni_turnaj_logo

Konečné pořadí regionálního turnaje 2016:

Místní organizace 1. kolo 2. kolo 3. kolo 4. kolo 5. kolo 6. kolo Celkem Pořadí
Bystřice nad Pernštějnem 5 3 5 2 6 5 26 4
Česká Třebová 4 5 6 5 4 4 28 5
Jimramov 3 1 2 4 2 1 13 2
Lanškroun 1 2 1 3 1 3 11 1
Litomyšl 2 6 4 6 5 6 29 6
Svitavy 6 4 3 1 3 2 19 3

Rozpis kol regionálního turnaje 2016:

7. 5. 1. kolo - MO Litomyšl VN Kamenné Sedliště – Budislav Výsledky
4. 6. 2. kolo - MO Lanškroun rybník Krátký Výsledky
2. 7. 3. kolo - MO Svitavy rybník Rosnička Výsledky
6. 8. 4. kolo - MO Jimramov rybník Jimramov Výsledky
27. 8. 5. kolo - MO Bystřice nad Pernštejnem rybník Skalský Výsledky
10. 9. 6. kolo - MO Česká Třebová rybník Pařezák Výsledky

Naši organizaci v letošním ročníku regionálního turnaje reprezentují tito kolegové (rozpis zástupců pro jednotlivá kola bude upřesňován):

  • Petr Ficek
  • Robert Drmola
  • Vladimír Velfl
  • Miroslav Vrbas
  • Jiří Bryška
  • Petr Hynek
  • František Kyselý
  • Milan Hřebíček

V prvním kole RT (7. 5. 2016) na nádrži Kamenné Sedliště - Budislav reprezentovali MO Svitavy tito závodníci: Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Jiří Bryška, Miroslav Vrbas, Milan Hřebíček a Petr Beneš.

Ve druhém kole (4. 6. 2016) na rybníku Krátkém v Lanškrouně naši MO reprezentovali pánové Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďa Velfl, Jirka Bryška, Milan Hřebíček, Petr Beneš a Petr Ficek.

Na domácí vodě, kde se 2. 7. 2016 uskutečnilo třetí kolo, svitavskou MO zastupovali tito kolegové: Robert Drmola (vedoucí týmu, rozhodčí), Jirka Bryška, Vláďa Velfl, Miroslav Vrbas, Franta Kyselý a Milan Hřebíček.

Čtvrtého kola na jimramovském rybníku, které proběhlo dne 6. 8. 2016, se za svitavskou MO zúčastnili pánové Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďa Velfl, Petr Ficek, Jirka Bryška, Robert Drmola a Míra Vrbas.

V pátém kole na rybníku Skalský v Bystřici nad Pernštejnem (27. 8. 2016) byla naše MO reprezentována těmito rybáři: Milan Hřebíček (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďa Velfl, Petr Ficek, Jirka Bryška, Franta Kyselý a Míra Vrbas.

Pravidla VI. ročníku regionálního turnaje v rybolovu v PDF formátu jsou ke stažení zde.

2015 (V. ročník)

Sponzoři svitavských borců v roce 2015:

  • Vladimír Velfl - rybářské potřeby (http://www.rybarskepotreby-sy.cz) - hlavní dopravce svitavského týmu
  • Josef Doskočil - zednictví, Čistá 16, 569 56 ČISTÁ U LITOMYŠLE (doskocil.josef@seznam.cz, tel. 605 741 207)
  • Zdeněk a Michal Kinclovi - veškeré služby v lesnictví a zemědělství, Javorník 52 (tel. 731 266 757, 737 647 464)
  • František Zedník - modelárna, truhlárna, sušení dřeva, Hlavní 72, 568 02  Svitavy (fzednik@seznam.cz, tel. 461 542 520, 777 108 595)
  • Martin Šisler - ochrana a renovace autolaků nano technologií (tel. 776 265 859)
  • B&B Jitka Bílková - prodej potravin (Nádražní 9, 568 02  Svitavy)
  • Svitavský pivovárek Na Kopečku (Radiměřská 5a, 568 02  Svitavy, tel. 724 691 987, e-mail: info@pivovareknakopecku.cz)
  • ZZN Svitavy - Obchod s rostlinnými komoditami včetně odbytu do zahraničí; skladování komodit v silech o kapacitě 51 000 t; laboratorní rozbory a ošetření zrnin, luštěnin a olejnin; výroba krmných směsí pro prasata, nosnice, brojlery, králíky a speciální směsi pro ryby; distribuce a aplikace agrochemie: herbicidy, fungicidy, hnojiva, …; kompletní sortiment osiv (více informací na http://www.zznsy.cz/)
  • Rybářské potřeby U Kapříka (www.ukaprika.cz)

Regionalni_turnaj_logo

Rozpis kol regionálního turnaje 2015:

9. 5. 1. kolo - MO Litomyšl VN Kamenné Sedliště – Budislav Výsledky
6. 6. 2. kolo - MO Lanškroun rybník Krátký Výsledky
4. 7. 3. kolo - MO Svitavy rybník Rosnička Výsledky
8. 8. 4. kolo - MO Jimramov rybník Jimramov Výsledky
29. 8. 5. kolo - MO Bystřice nad Pernštejnem rybník Argentina Výsledky
12. 9. 6. kolo - MO Česká Třebová rybník Pařezák Výsledky

Naši organizaci budou v letošním ročníku regionálního turnaje reprezentovat následující rybáři (rozpis zástupců pro jednotlivá kola bude upřesňován):

  • Petr Ficek
  • Robert Drmola
  • Vladimír Velfl
  • Miroslav Vrbas
  • Jiří Bryška
  • Petr Hynek
  • František Kyselý
  • Milan Hřebíček

V prvním kole RT (9. 5. 2015) na nádrži Kamenné Sedliště - Budislav reprezentovali MO Svitavy tito závodníci: Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Petr Ficek, Jiří Bryška, Robert Drmola a Petr Hynek.

Ve druhém kole (6. 6. 2015) zastupovali svitavskou MO tito rybáři: Petr Beneš (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Petr Ficek, Jiří Bryška, František Kyselý, Milan Hřebíček.

Ve velmi sledovaném třetím kole, které se uskutečnilo dne 4. 7. 2015 na domácí vodě (rybník Rosnička), reprezentovali svitavské rybáře tito závodníci: Zdeněk Ryšavý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Miroslav Vrbas, František Kyselý, Jiří Bryška a Petr Hynek.

Čtvrtého kola (8. 8. 2015) se na jimramovském rybníku za MO Svitavy zúčastnili Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Petr Hynek, Jiří Bryška, Robert Drmola a Petr Ficek.

V pátém kole (29.8.2015) na rybíku Skalský v Bystři nad Pernštejnem reprezentovali Svitavy pánové Miroslav Vrbas (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Petr Hynek, Jiří Bryška, Robert Drmola a Petr Ficek.

Šesté kolo regionálek na Pařezáku v České Třebové (12. 9. 2015) se nám opravdu vyvedlo - potvrdili jsme stoupající formu a obsadili krásné druhé místo (2411 bodů za 97 ks ryb) za vítěznou MO Lanšroun (3171 bodů za 119 ks ryb). Třetí byli domácí borci se ziskem 2396 bodů za 80 ks ryb.  Reprezentovali nás Franta Kyselý (vedoucí týmu, rozhodčí), Vladimír Velfl, Miroslav Vrbas, Jiří Bryška, Robert Drmola a Petr Ficek.

Celkové výsledky V. ročníku regionálního turnaje (2015) - týmy (místní organizace) a lovci (jednotlivci).

Pravidla V. ročníku regionálního turnaje v rybolovu v PDF formátu jsou ke stažení zde.