Diskusní fórum

Dobrý den,

oznamujeme návštěvníkům našich stránek, že byl vytvořen archiv, do kterého byly přesunuty komentáře ze stránek, kde bylo povoleno "diskusní fórum". Důvodem je fakt, že použitý redakční systém neumožňuje otočit pořadí příspěvků (tj. tak, aby na prvním místě byl nejnovější, nikoliv nejstarší příspěvek) a na některých stránkách (zejména v "Návštěvní knize") už byl počet příspěvků a jejich rozsah nad možnosti některých prohlížečů (zejm. do mobilů a tabletů se stahovala tuna zbytečného balastu).

Historii komentářů každé stránky najdete v horním menu pod odkazem "Diskusní fórum" (nebo lze použít tento link) a dále pod odkazy na jednotlivé stránky.

Upozornění - odstraněním komentářů z původní stránky se zbylé komentáře "přečíslují" - např. v Návštěvní knize bylo do archivu přesunuto prvních 41 komentářů, ty zbylé tak nezačínají číslem 42, ale znovu od 1. Z tohoto důvodu nebude v historii komentářů zachována vzestupná číselná řada.

Z. Ryšavý, správce stránek


Vážené rybářky, vážení rybáři,

koncem loňského roku (2015) bylo na těchto stránkách upuštěno od systému povinné registrace diskutujících. Příspěvky z těchto diskusí byly přesunuty do archivu - viz výše.

Diskutovat můžete na stránce "Návštěvní kniha", kam může příspěvky vkládat každý bez nutnosti registrace. Přesto žádáme diskutující o dodržování následujících pravidel:

  • Vždy uveďte a vysvětlete předmět příspěvku - věcně a bez emocí, pokud možno vždy uveďte argumenty podložené nějakým důkazem či odkazem na zdroj.
  • Pamatujte na základní pravidlo internetových diskusí: Nekrmte troly! (Don't feed the troll!").
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby, včetně ostatních účastníků diskuzí a autorů článků; nepřípustné jsou rovněž příspěvky obsahující různé nepodložené spekulace a reklamu (zjevnou i skrytou).
  • Příspěvky nesmí poškozovat jméno a zájmy MO ČRS Svitavy.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků odkazy na stránky nabízející multimediální či programový obsah porušující autorská a jiná práva.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny; případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany administrátora upraveny.
  • Webové stránky www.mocrs-svitavy.cz jsou soukromý web a provozovatel (MO ČRS Svitavy) má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
  • Pokud bude zjištěno, že uživatel porušuje některé z výše uvedených pravidel, bude napomenut. V případě pokračování v nevhodné činnosti mu bude znemožněno vkládání příspěvků.