Historie komentářů

Dobrý den,

na základě podnětů od našich členů byl vytvořen archiv, do kterého budou po určité době přesouvány komentáře ze stránek, kde je povoleno "diskusní fórum". Důvodem je fakt, že použitý redakční systém neumožňuje otočit pořadí příspěvků (tj. tak, aby na prvním místě byl nejnovější, nikoliv nejstarší příspěvek) a na některých stránkách (zejména v "Návštěvní knize") už byl počet příspěvků a jejich rozsah nad možnosti některých prohlížečů (zejm. do mobilů a tabletů se stahovala tuna zbytečného balastu).

Historii komentářů každé stránky najdete v horním menu pod odkazem "Diskusní fórum" (nebo lze použít tento link) a dále pod odkazy na jednotlivé stránky. Zatím je vytvořen archiv pro "Návštěvní knihu", který najdete zde.

S tím, jak se budou rozrůstat diskuse u ostatních stránek, budou přesouvány i další komentáře do relevantních archivů.

Upozornění - odstraněním komentářů z původní stránky se zbylé komentáře "přečíslují" - pokud např. bylo z Návštěvní knihy do archivu přesunuto prvních 41 komentářů, ty zbylé tak nezačínají číslem 42, ale znovu od 1. Z tohoto důvodu nebude v historii komentářů zachována vzestupná číselná řada.

Z. Ryšavý, správce stránek