Regionální turnaj v rybolovu - 3. kolo - Rosnička, Svitavy, 2. 7. 2016

V sobotu dne 2. 7. 2016 se na rybníku Rosnička ve Svitavách odehrálo třetí dějství šestého ročníku regionálního turnaje v rybolovu. Rybám se protentokrát docela chtělo, koneckonců bylo těsně po nasazení 10 q kapra a od středy byla zavřená voda. Dnes si opravdu zachytal každý. Počasí nám také přálo, bez dešťových kapek jsme si užívali až do vyhlášení výsledků (ale potom jsme si těch kapek užili až až).

Svitavští rybáři brali "bednu" - třetí místo. Na první místo se po přestávce z druhého kola vrátili rybáři z Lanškrouna, druhé místo tentokrát patří Jimramovu.

Nejdelší rybu ulovil Tomáš Otradovský z MO Lanškroun a to amura s mírou 71 cm. Nejúspěšnější rybář byl opět z Lanškrouna a stal se jím Luboš Vávra s celkovým počtem 1149 bodů (37 kusů). Celkem se ulovilo 394 kusů ryb (12957 cm). Kompletní výsledky najdete v tomto dokumentu.

Naši MO reprezentovali pánové Robert Drmola (vedoucí týmu, rozhodčí), Vláďa Velfl, Jirka Bryška, Milan Hřebíček, Míra Vrbas a Franta Kyselý.

Děkujeme všem sponzorům za věcné ceny, všem závodníkům za dobrou náladu a předvedené výkony a hlavně realizačnímu týmu, který se staral o ukojení hladu a žízně všech, kteří se na dnešním závodu podíleli a účastnili.